porady-prawne-imigrancia

Prowadzimy bezpłatne konsultacje prawne dla imigrantów

J

esteś imigrantem i chcesz dowiedzieć się, jak zalegalizować swój pobyt w Polsce lub uzyskać pozwolenie na pracę? Nie wiesz jak nostryfikować dyplom lub prowadzić działalność gospodarczą w Polsce?

Zgłoś się do naszych prawników!

Zakres pomocy

Pomożemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie w trudnej sytuacji, zgodnie ze standardami prawa w Polsce. Spotkanie opiera się na konsultacjach i bezpośrednim kontakcie z doświadczonymi prawnikami, którzy z Twoją pomocą postarają się poprowadzić sprawę z jak najkorzystniejszym dla Ciebie skutkiem. Proponowane działania i możliwości to fachowe porady, które Tobie pozostawiają możliwość ostatecznego wyboru i osobistego zdecydowania o zastosowanych środkach prawnych. Podczas spotkań chronimy Twoją prywatność, skupiając się na tym konkretnym przypadku i indywidualnym problemie, dając poczucie bezpieczeństwa i budując zaufanie!

Pamiętaj, że nasze porady są bezpłatne i w przypadku powstania nowych wątpliwości możesz bez żadnego problemu umówić się na kolejną wizytę.

Jak umówić się na spotkanie?

W celu umówienia się na spotkanie wystarczy jedynie napisać e- maila, zadzwonić lub wypełnić formularz. W spotkaniach może wziąć udział każdy migrant. Jeśli szukasz bezpłatnej porady prawnej, to jest właśnie rozwiązanie dla Ciebie.

Nasi eksperci są do Waszej dyspozycji. Kontakt pod numerem tel. 607 858 868 lub pod adresem e-mail: legal@fds.org.pl.