Bezpłatne konsultacje prawne dla cudzoziemców na Mazowszu

Ubiegasz się o pobyt stały w Polsce? Dostajesz pisma urzędnicze, ale nie wiesz co z nimi zrobić? Chcesz podjąć legalną pracę, ale nie rozumiesz zasad na jakich to powinieneś zrobić? Starasz się o pobyt dla swojej rodziny? Albo masz inny problem prawny? Zapisz się na spotkanie z naszymi prawnikami.

Pracownicy naszej Fundacji jak mało kto wiedzą, jak skomplikowane mogą czasem być formalności związane z legalizacją pobytu w Polsce, a nawet zwykła odpowiedź na pismo urzędnicze. Każdy kraj wyróżnia inny system prawny, dlatego polskie przepisy mogą stanowić trudność dla cudzoziemców,  Chcąc ułatwić ich integrację, uruchomiliśmy punkty konsultacyjne, w ramach których udzielamy  bezpłatnych porad prawnych cudzoziemcom. Nasze specjalności to  legalizacja pobytu, prawo pracy dla cudzoziemców, zakładanie działalności gospodarczej, szeroko pojęte prawo cywilne, prawo administracyjne.

Możemy pomóc napisać Ci pismo urzędowe lub sprawdzić umowę. Mówimy po polsku, angielsku, francusku, rosyjsku i niemiecku.

Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia, zadzwoń lub przyjdź i umów się z nami na spotkanie.

Kiedy udzielamy porad?

Jesteśmy dostępni w każdą środę w godz. 10.00 – 19.00 i czwartek w godz. 10.00-20.00.

Jak umówić się na spotkanie?

Aby umówić się na spotkanie z prawnikiem należy zadzwonić do Fundacji pod nr tel.: +48 22 658 04 87 lub przyjść do naszej siedziby (ul. Bracka 18/63, Warszawa).

 

Oferta dotyczy cudzoziemców mieszkających na Mazowszu.

Wyłączna odpowiedzialność za wyrażone opinie spoczywa na autorze i Komisja Europejska oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nie ponoszą odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.