porady-prawne-imigrancia

Prowadzimy bezpłatne konsultacje prawne dla imigrantów

J

esteś imigrantem i chcesz dowiedzieć się, jak zalegalizować swój pobyt w Polsce lub uzyskać pozwolenie na pracę? Nie wiesz jak nostryfikować dyplom lub prowadzić działalność gospodarczą w Polsce?

Zgłoś się do naszych prawników!

Zakres pomocy

Pomożemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie w trudnej sytuacji, zgodnie ze standardami prawa w Polsce. Spotkanie opiera się na konsultacjach i bezpośrednim kontakcie z doświadczonymi prawnikami, którzy z Twoją pomocą postarają się poprowadzić sprawę z jak najkorzystniejszym dla Ciebie skutkiem. Proponowane działania i możliwości to fachowe porady, które Tobie pozostawiają możliwość ostatecznego wyboru i osobistego zdecydowania o zastosowanych środkach prawnych. Podczas spotkań chronimy Twoją prywatność, skupiając się na tym konkretnym przypadku i indywidualnym problemie, dając poczucie bezpieczeństwa i budując zaufanie!

Pamiętaj, że nasze porady są bezpłatne i w przypadku powstania nowych wątpliwości możesz bez żadnego problemu umówić się na kolejną wizytę.

Jak umówić się na spotkanie?

W celu umówienia się na spotkanie wystarczy jedynie napisać e- maila, zadzwonić lub wypełnić formularz. W spotkaniach może wziąć udział każdy migrant. Jeśli szukasz bezpłatnej porady prawnej, to jest właśnie rozwiązanie dla Ciebie.

Nasi eksperci są do Waszej dyspozycji. Kontakt pod numerem tel. +48 22 658 04 87 lub pod adresem e-mail: legal@fds.org.pl.