Pomagamy imigrantom znaleźć pracę w Warszawie

legalna-praca-polska-imigranci

[vc_row][vc_column width=”1/1″][mk_dropcaps style=”fancy-style” size=”14″ padding=”10″]J[/mk_dropcaps][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]esteś migrantem i chcesz znaleźć pracę w Warszawie, ale nie wiesz od czego zacząć? Pracujesz, ale nie jesteś z tej pracy zadowolony albo pracujesz poniżej swoich kwalifikacji? Studiujesz i zastanawiasz się, co chciałbyś robić po studiach?

W Fundacji dla Somalii jesteśmy specjalistami w doradztwie zawodowym dla imigrantów na warszawskim rynku pracy.

[/vc_column_text][mk_fancy_title tag_name=”h3″ style=”true” color=”#00afec” size=”26″ font_weight=”inherit” font_style=”inhert” letter_spacing=”0″ margin_top=”0″ margin_bottom=”18″ font_family=”none” align=”left” txt_transform=”uppercase”]Umów się na spotkanie w spawie pracy z naszymi doradcami[/mk_fancy_title][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]Wspólnie zastanowimy się, jak można wykorzystać na warszawskim rynku pracy twoją znajomość języków, wykształcenie oraz wyjątkowe doświadczenia wyniesione z pracy w innym kraju.[/vc_column_text][mk_fancy_title tag_name=”h3″ style=”true” color=”#00afec” size=”26″ font_weight=”inherit” font_style=”inhert” letter_spacing=”0″ margin_top=”0″ margin_bottom=”18″ font_family=”none” align=”left” txt_transform=”uppercase”]Jak wygląda spotkanie z doradcą zawodowym?[/mk_fancy_title][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]Mówi Łukasz Olszta, specjalista FDS: Po pierwsze pamiętaj, że wszystkie spotkania są bezpłatne. Oferujemy wsparcie i pomoc – nie chcemy na Tobie zarobić! Może to być jedno spotkanie bądź kilka. W tym czasie razem zastanowimy się, co umiesz i co lubisz robić, a przede wszystkim – jak można to wykorzystać na rynku pracy. Będziemy także rozmawiać o tym, gdzie można znaleźć pracę w Warszawie. Pokażę Ci także jak rozmawiać z polskim pracodawcą skutecznie – tak, aby otrzymać pracę.

Ale pamiętaj, że to Ty szukasz pracy, a nie my. Co to oznacza w praktyce?

Dam Ci wskazówki jak napisać doskonałe CV, takie które sprawi, że pracodawca podniesie telefon i zaprosi Cię na rozmowę o pracę. Ale pamiętaj: nie napiszę go za Ciebie. Pokażę Ci, gdzie szukać pracy, aby ją znaleźć, ale to Ty, w domu lub w naszej komputerowej świetlicy, będziesz szukał interesujących Cię ofert pracy. Pokażę Ci także, jak rozmawiać z polskim pracodawcą tak, by dostać pracę, ale to Ty będziesz z nim rozmawiał.

Jeżeli chcesz pracować, zarabiać i być niezależny/niezależna – umów się na spotkanie z naszym doradcą!

Jak to zrobić? Po prostu napisz e-mail, zadzwoń lub przyjdź do nas do Fundacji dla Somalii. Pamiętaj, że w spotkaniach może wziąć udział każdy imigrant.

Wystarczy chęć do pracy, odrobina odwagi i zrobienie pierwszego kroku!

Do zobaczenia!

 

Adres e-mail do doradców zawodowych: praca@fds.org.pl[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2014/12/career-counseling-for-migrants-warsaw-fds.jpg” image_width=”1000″ image_height=”630″ crop=”false” svg=”false” lightbox=”true” group=”_general” frame_style=”simple” target=”_self” caption_location=”inside-image” align=”center” margin_bottom=”10″][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]efiProjekty „BON na karierę”, “Przedsiębiorczy imigrant” i “Międzykulturowy Inkubator Organizacji Migranckich” są współfinansowane z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państwa Trzecich oraz budżetu państwa.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]