BEZPŁATNE DORADZTWO PRAWNE W FUNDACJI DLA SOMALII!

P

UNKT DORADZTWA PRAWNEGO w Fundacji dla Somalii jest dostępny dla Państwa w każdą środę.

 

Jesteś imigrantem i chcesz dowiedzieć się, jak zalegalizować swój pobyt w Polsce lub uzyskać pozwolenie na pracę? Nie wiesz jak nostryfikować dyplom lub prowadzić działalność gospodarczą w Polsce?

Świetnie trafiłeś!

Nasi Prawnicy są właśnie po to by Ci pomóc!

Nasz Punkt Konsultacji Prawnych to możliwość skorzystania z porad najlepszych Prawników!

Nasze biuro znajduje się w centrum miasta, więc unikniesz kłopotów z dojazdem na spotkanie. Ponadto, za porady doradztwa prawnego w Fundacji dla Somalii nie ponosisz żadnych opłat, ponieważ są one finansowane są z funduszy Unii Europejskiej i Skarbu Państwa.

ZAKRES POMOCY

Pomożemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie w trudnej sytuacji, zgodnie ze standardami prawa w Polsce. Spotkanie opiera się na konsultacjach i bezpośrednim kontakcie z doświadczonymi Prawnikami, którzy z Twoją pomocą postarają się poprowadzić sprawę z jak najkorzystniejszym dla Ciebie skutkiem. Proponowane działania i możliwości to fachowe porady, które Tobie pozostawiają możliwość ostatecznego wyboru i osobistego zdecydowania o zastosowanych środkach prawnych. Podczas spotkań chronimy Twoją prywatność, skupiając się na tym konkretnym przypadku i indywidualnym problemie, dając poczucie bezpieczeństwa i budując zaufanie!

Pamiętaj, że nasze porady są bezpłatne i w przypadku powstania nowych wątpliwości możesz bez żadnego problemu umówić się na kolejną wizytę.

JAK UMÓWIĆ SIĘ NA SPOTKANIE?

Na spotkanie z Prawnikiem możesz się zapisać: 

1) E-mailowo: legal@fds.org.pl

2) Telefonicznie: 22 658 04 87

3) Osobiście: ul. Bracka 18 lok. 63

DYŻUR PRAWNIKA

  • ŚRODA: 12.00 – 17.00

Leave a Comment