Fundacja Adulis zaprasza na kursy polskiego!

F

undacja Adulis zaprasza na specjalne kursy języka polskiego dla rodziców! Nie uczestniczyłaś/uczestniczyłeś w żadnym kursie, bo musiałaś/musiałeś zostać w domu ze swoim dzieckiem? Zabierz je do nas! Ty będziesz uczyć się języka polskiego, a animatorka zabaw zajmie się Twoją pociechą.

Organizujemy kursy polskiego na poziomie A1/A2. W ramach finansowanego ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy projektu „Get FAMILIAR with Polish. Polski dla rodziców” stworzymy dwie grupy, w których będzie uczyć się do 20 osób. Partnerem projektu jest Fundacja dla Somalii. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie tej organizacji przy ul. Brackiej 18/63. Nasze kursy są bezpłatne.

REKRUTACJA – POZNAJMY SIĘ!

Aby zapisać się na nasze kursy, należy zgłosić się osobiście do biura Fundacji dla Somalii (ul. Bracka 18/63) w Warszawie w niedzielę, 18 października 2015 w godzinach 12.00 – 18.00. Krótka rozmowa z naszymi nauczycielami pozwoli ocenić Waszą znajomość języka i przydzielić Was do właściwej grupy.

Uwaga! Informujemy, że w rekrutacji pierwszeństwo mają rodzice z dziećmi, czyli ci, którzy przyjdą na nasze kursy ze swoimi dziećmi. W dalszej kolejności do grup przyjmowani będą pozostali chętni. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!
Niedziela, 18 października 2015
godzina 12.00 – 18.00
Fundacja dla Somalii, ul. Bracka 18/63 (domofon – 63), Warszawa

Leave a Comment