Fundacja Adulis zaprasza na kursy polskiego!

[vc_row][vc_column width=”1/1″][mk_padding_divider size=”40″][mk_dropcaps style=”fancy-style” size=”14″ padding=”10″]

F

[/mk_dropcaps][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]undacja Adulis zaprasza na specjalne kursy języka polskiego dla rodziców! Nie uczestniczyłaś/uczestniczyłeś w żadnym kursie, bo musiałaś/musiałeś zostać w domu ze swoim dzieckiem? Zabierz je do nas! Ty będziesz uczyć się języka polskiego, a animatorka zabaw zajmie się Twoją pociechą.

Organizujemy kursy polskiego na poziomie A1/A2. W ramach finansowanego ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy projektu „Get FAMILIAR with Polish. Polski dla rodziców” stworzymy dwie grupy, w których będzie uczyć się do 20 osób. Partnerem projektu jest Fundacja dla Somalii. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie tej organizacji przy ul. Brackiej 18/63. Nasze kursy są bezpłatne.[/vc_column_text][mk_padding_divider size=”40″][mk_fancy_title tag_name=”h2″ style=”true” color=”#00afec” size=”22″ font_weight=”inherit” font_style=”inhert” letter_spacing=”2″ margin_top=”0″ margin_bottom=”18″ font_family=”none” align=”left” txt_transform=”uppercase”]

REKRUTACJA – POZNAJMY SIĘ!

[/mk_fancy_title][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]Aby zapisać się na nasze kursy, należy zgłosić się osobiście do biura Fundacji dla Somalii (ul. Bracka 18/63) w Warszawie w niedzielę, 18 października 2015 w godzinach 12.00 – 18.00. Krótka rozmowa z naszymi nauczycielami pozwoli ocenić Waszą znajomość języka i przydzielić Was do właściwej grupy.

Uwaga! Informujemy, że w rekrutacji pierwszeństwo mają rodzice z dziećmi, czyli ci, którzy przyjdą na nasze kursy ze swoimi dziećmi. W dalszej kolejności do grup przyjmowani będą pozostali chętni. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!
Niedziela, 18 października 2015
godzina 12.00 – 18.00
Fundacja dla Somalii, ul. Bracka 18/63 (domofon – 63), Warszawa

[/vc_column_text][mk_padding_divider size=”40″][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2015/10/LOGO_biale_finansowanie_male.png” image_width=”800″ image_height=”350″ crop=”false” svg=”false” lightbox=”false” frame_style=”simple” target=”_self” caption_location=”inside-image” align=”center” margin_bottom=”10″][/vc_column][/vc_row]