Wyróżnienie FDS przez Komisję Europejską!

 

[vc_row][vc_column width=”1/1″][mk_padding_divider size=”40″][mk_dropcaps style=”fancy-style” size=”14″ padding=”10″]J[/mk_dropcaps][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]esteśmy niesamowicie zachwyceni, że możemy Was poinformować o wyróżnieniu jakie otrzymaliśmy od KOMISJI EUROPEJSKIEJ!

Jeden z naszych projektów – “INKUBATOR” jaki reazowaliśmy w naszej Fundacji został wybrany przez Komisję Europejską spośród 20 najlepszych projektów w Europie!

 

PROJEKT

Celem Inkubatora jest wzmocnienie potencjału organizacji pozarządowych zrzeszających obywateli i obywatelki państw trzecich poprzez wsparcie ich w rozwoju oraz zapewnienie podstaw do większego zaangażowania się organizacji imigranckich w życie obywatelskie w kraju przyjmującym i partycypacji w dialogu międzykulturowym.

MIĘDZYKULTUROWY INKUBATOR ORGANIZACJI IMIGRANCKICH. PROGRAM AKTYWIZACJI I WSPIERANIE ORGANIZACJI IMIGRANCKICH W ROZWOJU

Pomysł, akcja, integracja – tak najkrócej można opisać ideę działania Inkubatora Międzykulturowego. Grupy formalne i nieformalne, które chcą działać na rzecz integracji swojego środowiska w Polsce i mają na to konkretny pomysł, otrzymają nasze wsparcie. Pokażemy jak zarządzać projektem, jak budować zespół oraz wyposażymy uczestników w kompetencje, dzięki którym wspólnie z nami będą mogli zrealizować swój własny pomysł oraz nawiązać owocne partnerstwa.

[/vc_column_text][mk_padding_divider size=”40″][mk_fancy_title tag_name=”h3″ style=”true” color=”#00afec” size=”24″ font_weight=”inherit” font_style=”inhert” txt_transform=”uppercase” letter_spacing=”0″ margin_top=”0″ margin_bottom=”18″ font_family=”none” align=”left”]GALERIA[/mk_fancy_title][mk_gallery images=style=”style2″ column=”3″ image_size=”crop” height=”500″ hover_scenarios=”fadebox” item_spacing=”8″ margin_bottom=”20″ frame_style=”simple” disable_title=”false” image_quality=”1″ pagination=”false” count=”10″ pagination_style=”1″ order=”ASC” orderby=”date” item_id=”1433754642-55755c1226b51″][mk_padding_divider size=”40″][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2015/06/sasiad_dol.jpg” image_width=”800″ image_height=”350″ crop=”false” svg=”false” lightbox=”false” frame_style=”simple” target=”_self” caption_location=”inside-image” align=”left” margin_bottom=”10″][mk_padding_divider size=”40″][/vc_column][/vc_row]