Odbyły Się International Career Days 2017 (31.03.2017 godz.11:00)

[vc_row][vc_column][mk_padding_divider][mk_dropcaps style=”fancy-style”]F[/mk_dropcaps][vc_column_text]undacja dla Somalii wraz z Colegium Civitas wspólnymi siłami poraz kolejny zorganizowały dla Was kolejną edycję International Career Days 2017, 30 marca w Warszawie. Podobnie jak w ubiegłym roku w ICD udział wzięło wiele międzynarodowych firm. Ich przedstawiciele spośród studentów łowiły prawdziwe talenty.

Podobnie jak w ubiegłym roku, zespół Fundacji dla Somalii przygotował dla uczestników imprezy pokój doradczy, w którym nasi konsultanci ds. rynku pracy udzielali pomocy w przygotowaniu CV oraz listu motywacyjnego. Odwiedzając nasze stoisko każdy mógł się dowiedzieć więcej o  realizowanych przez nas projektach, w tym o stażach, kursach zawodowych i nauce języka polskiego jako języka obcego.

Chętni mieli również okazję stanąć przed obiektywem profesjonalnego fotografa Syaifula Bahri, przyjaciela Fundacji dla Somalii oraz propagatora fotografii 3D, a następnie otrzymali zdjęcia, które będą mogli wykorzystać do swojego CV.

Olena Herasym – Ukrainka, od maja 2014 mieszka w Warszawie, zajmuje się fotografią rodzinną i reportażową. Była przewodnikiem po Lwowie w 2012-2013, teraz znacznie rzadziej do tego wraca. W Warszawie planuje zostać na jakiś czas i dlatego odkrywa ją dla siebie, gdy tylko może. Chciałaby poczuć się tu jak w swoim mieście. Kilkakrotnie pracowała jako tłumacz dla grup z Ukrainy, w tym grup niewidomych i słabowidzących.

Syaifula Bahri

https://gambar3dimensi.com/
https://www.facebook.com/gambar3dimensi/
https://www.linkedin.com/in/syaifulbahri/

PONIŻEJ ZNAJDUJE SIĘ GALERIA Z TEGO SYMPATYCZNEGO DNIA!!![/vc_column_text][mk_image_slideshow images=”9679,9680,9681,9682,9683,9684,9685″][mk_padding_divider][mk_padding_divider][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2015/06/sasiad_dol.jpg” crop=”false”][mk_padding_divider][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]