Klub Przedsiębiorczej Migrantki

enterprising-migrant

[vc_row][vc_column width=”1/1″][mk_dropcaps style=”fancy-style” size=”14″ padding=”10″]C[/mk_dropcaps][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]zy byłyście kiedyś na spotkaniu Klubu Przedsiębiorczej Migrantki? Kobiety z całego świata spotykają się w Fundacji dla Somalii, by wspólnie spędzać czas. Wspólne gotowanie, nauka języków, zajęcia artystyczne mają służyć integracji i wymianie doświadczeń.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu a udział w nich jest całkowicie bezpłatny. Do spotkań można dołączyć w każdej chwili. Czekamy na zainteresowane panie, bez względu na kraj pochodzenia czy wiek.

Szczegóły: monika@fds.org.pl[/vc_column_text][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2014/12/enterprising-migrant.jpg” image_width=”1000″ image_height=”630″ crop=”false” svg=”false” lightbox=”true” group=”_general” frame_style=”simple” target=”_self” caption_location=”inside-image” align=”center” margin_bottom=”10″][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]efiProjekt „Przedsiębiorczy imigrant” jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państwa Trzecich oraz budżetu państwa.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]