Kurs języka polskiego w FDS – więcej niż tylko lekcje!

P

osiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z języka polskiego dla cudzoziemców. Dzięki temu Fundacja dla Somalii zrozumiała, że nauka języka nie jest procesem jednokierunkowym i że wiele sami możemy się nauczyć od naszych własnych uczniów! Nie tylko interesuje nas wasza kultura, ale również bierzemy do serca wasze sugestie i propozycję co do naszych zajęć i rozumiemy, że zainteresowanie to działa obustronnie.

Właśnie dzięki temu unikatowemu podejściu możemy z radością ogłosić,że nasze lekcje to więcej niż tylko ćwiczenia z zeszytem i długopisem przed szkolną tablicą! Zapisując się na nasz kurs możesz mieć pewność że zapisałeś się nie tylko na naukę gramatyki i ortografii języka polskiego, ale również na rozmaite wydarzenia kulturowe i rekreacyjne! Jesteśmy przekonani, że najlepszym sposobem na naukę polskiego jest aktywne uczestniczenie i partycypowanie w polskiej kulturze! Tylko spójrz na poniższe zdjęcia z zajęć w Kuchni Spotkań Ikea, meczu piłki nożnej i inne wydarzenia, które zostały zorganizowane przez naszych lektorów!

Zapisz się teraz i uczmy się od siebie nawzajem!    

ZDJĘCIA Z WYDARZEŃ:

Showing 0 comments
  • Ania
    Odpowiedz

    Witam, chcem zapisac sie na kursy jezyka polskiego, wiem, ze rekrutacja juz zakaczona, ale moze beda wolne mejsca. Zawczeczniej dziekuje! Pozdrawiam Ania ( z Ukrainy).

Leave a Comment