Kurs języka polskiego w FDS – więcej niż tylko lekcje!

[vc_row][vc_column][mk_dropcaps style=”fancy-style”]P[/mk_dropcaps][vc_column_text]osiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z języka polskiego dla cudzoziemców. Dzięki temu Fundacja dla Somalii zrozumiała, że nauka języka nie jest procesem jednokierunkowym i że wiele sami możemy się nauczyć od naszych własnych uczniów! Nie tylko interesuje nas wasza kultura, ale również bierzemy do serca wasze sugestie i propozycję co do naszych zajęć i rozumiemy, że zainteresowanie to działa obustronnie.

Właśnie dzięki temu unikatowemu podejściu możemy z radością ogłosić,że nasze lekcje to więcej niż tylko ćwiczenia z zeszytem i długopisem przed szkolną tablicą! Zapisując się na nasz kurs możesz mieć pewność że zapisałeś się nie tylko na naukę gramatyki i ortografii języka polskiego, ale również na rozmaite wydarzenia kulturowe i rekreacyjne! Jesteśmy przekonani, że najlepszym sposobem na naukę polskiego jest aktywne uczestniczenie i partycypowanie w polskiej kulturze! Tylko spójrz na poniższe zdjęcia z zajęć w Kuchni Spotkań Ikea, meczu piłki nożnej i inne wydarzenia, które zostały zorganizowane przez naszych lektorów!

Zapisz się teraz i uczmy się od siebie nawzajem!    [/vc_column_text][mk_fancy_title tag_name=”h3″ style=”true” color=”#00afec” size=”26″ font_weight=”normal” font_family=”none”]ZDJĘCIA Z WYDARZEŃ:[/mk_fancy_title][mk_swipe_slideshow images=”9750,9751,9752,9754,9755,9756,9757,9758″ image_width=”924″ image_height=”620″][mk_padding_divider size=”20″][/vc_column][/vc_row]