Kursy polskiego – integracja!

 

[vc_row][vc_column width=”1/1″][mk_padding_divider size=”40″][mk_dropcaps style=”fancy-style” size=”14″ padding=”10″]K[/mk_dropcaps][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]ursy języka polskiego w Fundacji dla Somalii to coś więcej jak nauka języka w sposób tradycyjny!

 

Nie od dziś wiadomo, że nasze kursy języka polskiego są uznawane za najlepsze w stolicy! A to za sprawą naszych wybitnych lektorów, ich pasji do nauki i otwartości.

 

Zajęcia odbywają się nie tylko stacjonarnie. Wraz z naszymi kursantami wychodzimy na wycieczki po muzeach, organizujemy podróże rowerem! Wierzymy, że poprzez integrację możemy zrobić więcej!

Dla wielu osób Fundacja dla Somalii to ich drugi dom, miejsce gdzie poznaje się przyjaciół, gdzie można napić się kawy, porozmawiać, zasięgnąć porad!

 

Pomagamy! I wierzymy w zasadę podaj dalej bo dobro czyni dobro!

 

[/vc_column_text][mk_padding_divider size=”40″][mk_fancy_title tag_name=”h3″ style=”true” color=”#00afec” size=”24″ font_weight=”inherit” font_style=”inhert” txt_transform=”uppercase” letter_spacing=”0″ margin_top=”0″ margin_bottom=”18″ font_family=”none” align=”left”]GALERIA[/mk_fancy_title][mk_gallery images=style=”style2″ column=”3″ image_size=”crop” height=”500″ hover_scenarios=”fadebox” item_spacing=”8″ margin_bottom=”20″ frame_style=”simple” disable_title=”false” image_quality=”1″ pagination=”false” count=”10″ pagination_style=”1″ order=”ASC” orderby=”date” item_id=”1433754642-55755c1226b51″][mk_padding_divider size=”40″][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2015/06/sasiad_dol.jpg” image_width=”800″ image_height=”350″ crop=”false” svg=”false” lightbox=”false” frame_style=”simple” target=”_self” caption_location=”inside-image” align=”left” margin_bottom=”10″][mk_padding_divider size=”40″][/vc_column][/vc_row]