Mobilna Klinika Weterynaryjna już działa!

SOMALIA-LUDY-PASTERSKIE-KENIA

[vc_row][vc_column width=”1/1″][mk_padding_divider size=”20″][mk_dropcaps style=”fancy-style” size=”14″ padding=”10″]F[/mk_dropcaps][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]fundacja dla Somalii realizuje projekty rozwojowe w Afryce. Naszą chlubą jest Mobilna Klinika Weterynaryjna, która działa w prowincji Marsabit w Keniii.

[/vc_column_text][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]W tej chwili Mobilna Klinika Weterynaryjna działa już w terenie. W ostatnich dniach lipca nasz zespół pojawił się przy wodopoju na obrzeżach miasta Maikona. Weterynarze wspólnie zajmowali się badaniem i leczeniem owiec, kóz i wielbłądów.

[/vc_column_text][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]Projekt przewiduje poniesienie dostępu do fachowej pomocy weterynaryjnej dla zwierząt hodowanych w prowincji Marsabit, w tym szkolenia dla lokalnych weterynarzy oraz osób, które chciałyby ten zawód wykonywać.

[/vc_column_text][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]Koordynatorem projektu jest Kacper Kosowicz. Jeśli chcesz być na bieżąco, dołącz do fanpage’a projektu na Facebooku.[/vc_column_text][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]Więcej informacji o Mobilnej Klinice Weterynaryjnej znajdzie także w zakładce „Nasze projekty”.[/vc_column_text][mk_padding_divider size=”20″][/vc_column][/vc_row]