Zwyczajni-niezwyczajni w FDS: Robert Renaud jr.

Bob Renaud English Teacher
Bob Renaud English Teacher
Bob Renaud English Teacher
Bob Renaud English Teacher
Bob Renaud English Teacher
Bob Renaud English Teacher
W

Fundacji dla Somalii jesteśmy dumni z naszego zespołu – ludzi pełnych pasji i profesjonalizmu. Nasze przyjaciel i lektor języka angielskiego, Robert Renaud Jr., jest pod każdym względem jedną z najciekawszych postaci, jakie mogliście spotkać. Szczerze uwielbia swoją pracę, lubi łączyć ją z humorem i dowcipem.

Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie w pracę nauczyciela i troskę, jaką od niego otrzymujemy w Fundacji. Cieszymy się, że jest członkiem naszego zespołu!

O MNIE – ROBERT RENAUD jr.

robert-renauld

Nazywam się Robert Renaud jr i pochodzę z Teksasu w USA. Mieszkam w Polsce od sześciu lat, a moja wspaniała żona jest Polką. Jestem nauczycielem. Edukacja zawiodła mnie w wiele różnych miejsc na świecie. Wychowywałem się biednie, z sześciorgiem rodzeństwa. Moi często się przeprowadzali, kiedy byłem młody – zawsze szukali pracy. I tak wyrośliśmy, biedni, ale dumni. Matka zawsze powtarzała mi, żebym wykorzystywał edukację do zapewnienia sobie lepszego życia. Miała rację.

Uczyłem w czterech różnych krajach i wierzę, że edukacja zmienia życie. Uczę, bo to mój mały dar dla świata. Jestem w takiej sytuacji, że mogę pomagać innym, więc chcę to robić – pomagać wam w osiąganiu waszych osobistych i zawodowych celów.

Dostałem od życia wszystko: edukację i zdrowie. Niczego więcej nie potrzebuję.

NAUKA ANGIELSKIEGO

Robert jest dwujęzycznym natywnym użytkownikiem angielskiego i hiszpańskiego. Uczy w Jabłonnie, Warszawie, a także online (przez Skype). Możecie się z nim skontaktować wysyłać e-mail na adres: bobrenaud74@hotmail.com

KSIĄŻKI

Bob jest także pisarzem, autorem trzech książek.

Conversations-with-Mr-Tree-Bob

CONVERSATIONS WITH MR. TREE (VOLUME 1)

Junior był tylko przeciętnym teksańskim chłopakiem, dopóki dwa tragiczne wydarzenia w jego życiu nie przeraziły go na wiele lat. Autodestrukcyjne zachowanie stało się dla niego normalne zanim nie zrozumiał, że ma coś, co może światu zaofiarować. W jego wielu podróżach poznał mnóstwo barwnych postaci, wliczając w to mówiące drzewa, dusze zmarłych, a także całe rzesze Teksańczyków i Meksykanów, tak żywych, jak i umarłych, którzy pomogli mu zdać sobie sprawę, że jego życie jest coś warte. To historia o wytrwałości i dążeniu do miłości.

CHILDREN OF THE PARK: THE GHOSTS IN STRZYZOW, POLAND

Armenio był zgubioną duszą. Nie żeby chciało mi się żyć albo ktokolwiek go kochał – dopóki nie przybył do Polski i nie spotkał pewnych duchów w niewielkim parku w Strzyżowie. To zmieniło wszystko w jego życiu. Poznał Romana, Jadwigę i Hansa, którzy nie żyli już od bardzo dawna – razem jednak uwięzieni. Poznał także wielu interesujących Polaków, którzy mieli ogromny wpływ na jego życie, na zawsze. Ta książka jest opowieścią o wielu uwięzionych małych dzieciach, które tylko chciało do swoich mam. To także historia o miłości. W tej książce jest również wiele innych opowieści – a wszystkie one zamknięte są w miejscu, którego nie zna zbyt wielu na świecie.

Children-of-the-Park-The-ghosts-in-Strzyzow-Bob
Children-of-the-Park-The-ghosts-in-Strzyzow-Bob
32,000-Days-bOB

32,000 DAYS

Wizja świata pewnego mężczyzny. Jego zwycięstwa i porażki. Katharsis Latynosa z Teksasu.

Leave a Comment