PAIiZ honorowym patronem naszego szkolenia!

invest-in-Poland-pion-ENG

[vc_row][vc_column width=”1/1″][mk_dropcaps style=”fancy-style” size=”14″ padding=”10″]P[/mk_dropcaps][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]olska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych objęła patronat honorowy cyklu szkoleń „ABC przedsiębiorczości” organizowanych przez Fundację dla Somalii.

Rekrutacja na szkolenie została zakończona. Nasi doradcy zawodowi wybrali grupę 30 osób, które mają pomysły na firmę w Polsce, ale nie wiedzą, od czego zacząć.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się krok po kroku jak założyć i prowadzić firmę w Polsce. Zajęcia poprowadzą wyróżniający się na rynku praktycy i doświadczeni trenerzy.[/vc_column_text][mk_button dimension=”three” corner_style=”rounded” size=”medium” outline_skin=”dark” outline_active_color=”#ffffff” outline_hover_color=”#333333″ bg_color=”#ff5200″ btn_hover_bg=”#252525″ text_color=”light” icon_anim=”none” url=”https://fds.org.pl/blog/rejestracja-na-szkolenie-abc-przedsiebiorczosci/” target=”_blank” align=”center” fullwidth=”false” button_custom_width=”0″ margin_top=”0″ margin_bottom=”15″]Więcej na temat programu szkolenia tutaj.[/mk_button][mk_padding_divider size=”40″][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2015/02/DSC_0112.jpg” image_width=”800″ image_height=”800″ crop=”true” svg=”false” lightbox=”false” group=”_general” frame_style=”simple” target=”_self” caption_location=”inside-image” align=”left” margin_bottom=”10″ heading_title=”Spotkanie informacyjne dla osób biorących udział w szkoleniu. Spotkanie odbyło się 28 stycznia w siedzibie FdS. “][mk_padding_divider size=”40″][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2015/02/Przedsiebiorczy_Imigrant.jpg” image_width=”800″ image_height=”350″ crop=”false” svg=”false” lightbox=”false” group=”_general” frame_style=”simple” target=”_self” caption_location=”inside-image” align=”left” margin_bottom=”10″][/vc_column][/vc_row]