Piątek 28 marca – International Career Day – Czekamy na Ciebie!

S

erdecznie zapraszamy na International Career Day (ICD), który odbędzie się 28 marca 2014 w Pałacu Kultury i Nauki, przy Placu Defilad 1, piętro 12.

International Career Day (ICD), którego współorganizatorem jest Fundacja dla Somalii, jest pierwszym wydarzeniem zorganizowanym z myślą o studentach zagranicznych i absolwentach polskich uczelni, szczególnie osób spoza Unii Europejskiej.

ICD to wydarzenie skierowane do aktywnych i przedsiębiorczych studentów, którzy marzą o karierze zawodowej w Polsce. Jest to okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów z pracodawcami i specjalistami z wiodących międzynarodowych firm i agencji rekrutacyjnych w Polsce, znanych w całej Europie: Coca Cola, Citi Group, Procter and Gamble, BNP Paribas, Hays Rekrutacja, Gi Group, Lionbridge, Job, Grafton Recruitment i więcej!

Więcej informacji na temat Międzynarodowego Dnia Kariery oraz pełny program wydarzenia znajduje się na stronie: www.icd2014.immigrantsinaction.pl

Wydarzenie to również możliwość skorzystania z oferty punktu informacyjnego oraz doradczego organizowanego w ramach . W ramach punktów można uzyskać bezpłatną, profesjonalną poradę w zakresie opracowywania dokumentów aplikacyjnych oraz planowania kariery zawodowej w Polsce, a także zdobyć informacje dotyczące procedur uzyskania wizy, karty pobytu i legalnej pracy w Polsce, według przepisów nowej ustawy o cudzoziemcach, wchodzącej w życie 1 maja 2014 r

Leave a Comment