Rejestracja na szkolenie: ABC przedsiębiorczości!

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA – NASZE LISTY SĄ PEŁNE!
DO ZOBACZENIA NA SZKOLENIU!

P

rzedsiębiorczy imigranci na start! Zapraszamy na szkolenie dotyczące zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Dzięki szkoleniu dowiesz się krok po kroku jak:

 • pozyskać fundusze na własną działalność (Moduł I: Biznesplan)
 • założyć firmę lub spółkę (Moduł II: Prawo)
 • prowadzić księgowość (Moduł III: Księgowość i finanse)
 • pozyskać klientów (Moduł IV: Marketing)

Moduł I: Biznesplan

Upewnij się, że Twój pomysł na biznes jest trafiony. Wiedza i doświadczenie naszych trenerów pozwolą Ci odkryć tajemnice polskiego rynku. W trakcie dwudniowego szkolenia dowiesz się, czy możesz liczyć na dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz gdzie go szukać. Pomożemy Ci napisać biznesplan, który przekona do Twojej firmy nawet najbardziej sceptycznych inwestorów!

Moduł II: Prawo

Ustawa o swobodzie prowadzenia działalności gospodarczej a cudzoziemcy. Czy cudzoziemiec może starać się o legalizację pobytu na podstawie prowadzenia działalności w Polsce? Kto może założyć jednoosobową działalność gospodarczą, a komu przypadnie prowadzenie spółki?

Moduł III: Księgowość i finanse

Wszystko o podatkach i składkach na ubezpieczenie, jakie ponosi przedsiębiorca w Polsce. Nasi trenerzy doradzą, jaki sposób rozliczenia z fiskusem wybrać, by było to najkorzystniejsze dla Twojej firmy.

Moduł IV: Marketing

Pierwsza zasada dobrego marketingowca – klient ma zawsze rację. Jak przyciągnąć i zatrzymać u siebie wymagającego klienta? Jakie prawa ma konsument w Polsce? Jak zareklamować swoje produkty i usługi nie ponosząc żadnych kosztów? Odpowiedzi na powyższe pytania poznasz w trakcie dwudniowego szkolenia dotyczącego marketingi i promocji.

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Szkolenie w języku angielskim. Przewidywane są cztery weekendy szkoleniowe:

 • 07-08.02.2015,
 • 21-22.02.2015,
 • 07-08.03.2015,
 • 21-22.03.2015.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem: legal@fds.org.pl.Wyślij swoje imię i nazwisko, adres e-mail i aktualny adres zamieszkania oraz numer telefonu.

Szczegóły na stronie internetowej www.fds.org.pl oraz na Facebooku.

efiProjekt „Przedsiębiorczy Imigrant” jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa.

Showing 2 comments
 • Amir Zia
  Odpowiedz

  I want polish languages

  • FDS.ORG.PL
   Odpowiedz

   Hi Amir, thank you for getting in touch with FDS. Could you be more precise? Do you need Polish courses?

Leave a Comment