Rekrutacja do szkolenia ABC Przedsiębiorczości

Jesteś cudzoziemcem z prawem pobytu w Polsce? Chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się jak założyć i prowadzić firmę w Polsce?

WEŹ UDZIAŁ W NASZYCH SZKOLENIACH ONLINE PO POLSKU!

Fundacja zrealizowała do tej pory dwa cykle szkoleń ABC po polsku. Kilku z uczestników już otworzyło własną działalność gospodarczą, a inni planują jej założenie w niedalekiej przyszłości. Dla innych była to okazja to pogłębienia wiedzy, którą wykorzystują w codziennej pracy.

Celem szkolenia “ABC Przedsiębiorczości” jest wsparcie cudzoziemców w zakładaniu i prowadzeniu firmy w Polsce. Program oferuje łącznie 112 godzin szkoleń w 7 obszarach tematycznych oraz indywidualne wsparcie trenerów.

Szkolenie jest bezpłatne. Zasady rekrutacji opisane są w Regulaminie szkolenia.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną spowodowaną COVID-19, Fundacja planuje zorganizować dwa cykle szkoleń online w wymiarze 112 godzin:

  1. Ogłaszamy rekrutację na szkolenia online po polsku, które rozpoczną się w połowie czerwca – APLIKUJ do 10 maja 2020!
  2. Ogłaszamy dodatkową rekrutację na szkolenia online po angielsku, które zaczną się 2 maja 2020 – dołącz do nas i wyślij swój formularz aplikacyjny do 27 kwietnia 2020.

Przewidywany czas trwania cyklu: maj – lipiec/sierpień 2020.

KRYTERIA UCZESTNICTWA:

  1. Uczestnik jest Obywatelem Państw Trzecich (obywatel spoza Unii Europejskiej), z prawem pobytu na terenie Polski.
  2. Uczestnik posiada sprecyzowany pomysł biznesowy oraz planuje założenie własnej działalności w Polsce.
  3. Uczestnik zna język polski lub angielski, na poziomie dobrym w mowie i piśmie, umożliwiającym udział w szkoleniu. Uczestnik wybiera główny język, w którym jest w stanie w pełni uczestniczyć w szkoleniu na etapie zgłoszenia.

KOLEJNE KROKI:

1. Należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy na odpowiednie szkolenie – po polsku lub po angielsku najpóźniej do 27 kwietnia (szkolenie po angielsku) lub 10 maja (szkolenie po polsku).

2. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się zdalnie z doradcą biznesowym. Rozmowa będzie jednocześnie wstępną konsultacją specjalistyczną.

3. Warunkiem akceptacji do udziału w szkoleniu będzie:

  • potwierdzenie statusu cudzoziemca, beneficjenta projektu i wypełnienie dokumentów zgłoszeniowych;
  • przedstawienie pomysłu na własną działalność gospodarczą, nad którym uczestnik będzie pracował podczas szkolenia i który będzie dyskutowany podczas rozmowy kwalifikującej;
  • potwierdzenie dobrej znajomości języka polskiego lub angielskiego – w zależności od szkolenia;
  • motywacja do udziału w szkoleniu;
  • zobowiązanie do regularnego i aktywnego uczestnictwa w blokach szkoleniowych online;

MASZ PYTANIA? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: nina@fds.org.pl

Formularz dostępny pod linkiem:

Szkolenie w języku polskim: https://www.interankiety.pl/i/QpeeGmBp

Szkolenie w języku angielskim:
https://www.interankiety.pl/i/VO3Xx4J0

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem, aplikuj od razu. Rozmowy z kandydatami będą odbywały się na bieżąco, więc nie zwlekaj do ostatniej chwili. Zgłoś się już teraz!

Wyłączna odpowiedzialność za wyrażone opinie spoczywa na autorze i Komisja Europejska oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nie ponoszą odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.