Rivani: warsztat międzynarodowy dla studentów

  • Czy jesteś Polakiem lub obcokrajowcem studiującym w Polsce?
  • Czy twoje zainteresowania wykraczają poza naukę i imprezowanie?
  • Czy potrzebujesz więcej pozytywnie produktywnych zajęć powiązanych z pracą, rozkręcaniem własnego biznesu i inną ciekawą działalnością?
  • Czy chcesz zbudować międzynarodową społeczność i być jej częścią?

W takim razie musisz zarejestrować się na nasze wyjątkowe wydarzenie:

Całodniowy warsztat dla aktywnych studentów międzynarodowych

W

arsztat jest przeznaczony dla studentów zagranicznych, którzy chcą zrobić coś bardziej produktywnego ze swoim czasem (nie zależnie czy dotyczy to pracy, własnego biznesu czy hobby) i wspierany przez sieć studentów zagranicznych w Polsce.

Poprowadzą je specjaliści z różnych dziedzin którzy chętnie podzielą się z wami swoim doświadczeniem.

Czego będzie dotyczył warsztat?

1. Rozwój osobisty (ustalanie celów).
Trener z firmy Excellence Mind pokaże wam jak ustalać sobie cele. Doradzi jak skutecznie te cele osiągać i jak efektywnie wykorzystywać swój czas aby utrzymać równowagę pomiędzy pracą, nauką i innymi zainteresowaniami.

2. Prawa studentów międzynarodowych.
Czy wiesz że od 2014 mamy nowe prawo dotyczące studentów międzynarodowych? Dzięki nowemu prawu studenci zagraniczni mogą być bardziej aktywni. Jak wy możecie z tego skorzystać? Odpowiedzi na to pytanie udzieli specjalista z IOM (Międzynarodowa Organizacja do Spraw Migracji).

3. Historie sukcesu.
Trzeci i czwarty prowadzący podzielą się z nami historiami o tym jak osiągnęli sukces. Pierwszy z nich jest managerem w międzynarodowej korporacji odpowiedzialnym za region południowo-wschodniej Azji, drugi jest właścicielem międzynarodowej firmy zajmującej się multimediami. Obaj wyjawią wam tajemnicę swojego sukcesu. Dzięki nim dowiecie się w ciekawy sposób jak ubiegać się o pracę lub jak założyć własna firmę w Polsce.

4. Stworzenie społeczności studentów zagranicznych.
Naszym celem jest stworzenie społeczności studentów zagranicznych (ISP) która będzie wspierać wszystkich jej członów. W ramach tej społeczności studenci będą mogli pracować nad różnymi projektami i pomagać sobie nawzajem. Ponadto ISP będzie miał pełne wsparcie fundacji migranckich w Polsce. Co wy na to? Przyłączycie się?

Kiedy i gdzie?

Kiedy?
Sobota 16 maja 2015 r. (od 9:00 do 16:45)
Uwzględniona jest przerwa na kawę i lunch.

Gdzie?
Fundacja dla Somalii (ul. Bracka 18/63)

Zapisy są darmowe ale liczba uczestników jest ograniczona do 30 więc kolejność zgłoszeń jest decydująca.

Zapisy przyjujemy do 15 maja 2015 r.

Podejmij wyzwanie! Bądź częścią sukcesu lub pozostań z tyłu!

Rejestracja

Leave a Comment