Rusza “Polski na Brackiej”

[vc_row][vc_column width=”1/1″][mk_padding_divider size=”40″][mk_dropcaps style=”fancy-style” size=”14″ padding=”10″]R[/mk_dropcaps][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]usza rekrutacja na kursy języka polskiego w ramach projektu „Mówię, więc jestem. Polski na Brackiej.”

Z wielką przyjemnością informujemy, że Fundacja dla Somalii otrzymała dofinansowanie na organizację kursu języka polskiego z Urzędu Miasta st. Warszawy. Rekrutacja na kurs na poziomie A1/A2 zostanie otwarta w sobotę, 22 sierpnia, od godz. 18.00. Rekrutacja potrwa tylko 24 godziny. Mamy 30 wolnych miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.[/vc_column_text][mk_padding_divider size=”40″][mk_fancy_title tag_name=”h2″ style=”true” color=”#00afec” size=”22″ font_weight=”inherit” font_style=”inhert” letter_spacing=”2″ margin_top=”0″ margin_bottom=”18″ font_family=”none” align=”left” txt_transform=”uppercase”]Kiedy spotykamy się na zajęciach?[/mk_fancy_title][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]Kurs języka polskiego rozpocznie się 26 sierpnia i potrwa do połowy października. Będzie to kurs przyspieszony, nauka odbywać się będzie trzy razy w tygodniu po półtorej godziny. Przewidujemy zajęcia dla grup angielskojęzycznych i rosyjskojęzycznych.

Zapraszamy![/vc_column_text][mk_padding_divider size=”40″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2015/08/LOGO_biale_finansowanie_web.png” image_width=”800″ image_height=”350″ crop=”false” svg=”false” lightbox=”false” frame_style=”simple” target=”_self” caption_location=”inside-image” align=”center” margin_bottom=”10″][/vc_column][/vc_row]