Warsztat o polskim prawie pracy – zapraszamy!

[vc_row][vc_column width=”1/1″][mk_padding_divider size=”40″][mk_dropcaps style=”fancy-style” size=”14″ padding=”10″]K[/mk_dropcaps][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]to płaci składki ZUS? Jakie prawa przysługują ci w ramach umowy o pracę, umowy zlecenia i umowy o dzieło? Zapraszamy na warsztat Z polskim prawem pracy na Ty.

Podjęcie pracy w Polsce wiąże się z prawnymi konsekwencjami. Warto, byś przed rozpoczęciem kariery w Polsc, dowiedział się jakie są prawa i obowiązki pracownika oraz pracodawcy. Nie daj się oszukać!

Na warsztat zapraszamy we wtorek, 23 czerwca, o godz. 17.00. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Fundacji dla Somalii przy ul. Brackiej 18/63. Warsztat poprowadzi radczyni prawna Agata Glinka-Szczepańska.

Warsztat będzie prowadzony w języku polskim i angielskim.

Zapraszamy![/vc_column_text][mk_padding_divider size=”40″][mk_fancy_title tag_name=”h3″ style=”true” color=”#00afec” size=”24″ font_weight=”inherit” font_style=”inhert” txt_transform=”uppercase” letter_spacing=”0″ margin_top=”0″ margin_bottom=”18″ font_family=”none” align=”left”]

Co dają Ci poszczególne rodzaje umów pracowniczych?

[/mk_fancy_title][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2015/06/tabelka_pl.jpg” image_width=”800″ image_height=”350″ crop=”false” svg=”false” lightbox=”false” frame_style=”simple” target=”_self” caption_location=”inside-image” align=”left” margin_bottom=”10″][mk_padding_divider size=”40″][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2015/03/Przedsiebiorczy_Imigrant.jpg” image_width=”800″ image_height=”350″ crop=”false” svg=”false” lightbox=”false” frame_style=”simple” target=”_self” caption_location=”inside-image” align=”left” margin_bottom=”10″][/vc_column][/vc_row]