14 marca: wprowadzenie do fotografii 3D – warsztat Syaifula Bahriego

Ł

atwo dzisiaj znaleźć w pobliżu kino, w którym ogląda się filmy 3D. Także telewizja 3D staje się popularnym gadżetem w osiągalnej cenie. Często więc możemy cieszyć się głębią obrazu trójwymiarowego. Dodatkowo, w erze fotografii cyfrowej znacznie łatwiej uzyskać trójwymiarowe zdjęcia.

Dlaczego nie nauczyć się, jak samemu wykonywać zdjęcia 3D?

Jeśli już zajmujesz się fotografią (jako nowicjusz lub hobbysta) i chcesz spróbować nauczyć się przygotowywać zdjęcia 3D, zarejestruj się na nasz warsztat:

Rejestracja na to wydarzenie jest już zamknięta. Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do śledzenia bloga FDS i przyszłych przedsięwzięć fundacji. *** The registration for that event is now closed. Thank you for your interest and please follow our blog to find more upcoming events.

Warsztaty są darmowe, ale liczba miejsc ograniczona!

GDZIE: ul. Bracka 18/63, 00-028 Warszawa
KIEDY: 14 marca (9.00-17.00) i 15 marca (9.30-16.30)

Uwaga:
Warsztaty mają charakter bardziej praktyczny niż teoretyczny, więc przyniesienie własnego aparatu fotograficznego (jakiegokolwiek modelu) i komputera jest konieczne!

Warsztaty odbywają się w języku angielskim.

syaiful-bahri

Syaiful Bahri jest uczestnikiem Międzykulturowego Inkubatora Organizacji Migranckich. Interesuje się technologią – zachęca innych do wykorzystywania fotografii 3D. Na swojej stronie opisuje własne pomysły, inspiracje i rozwiązania.

Po indonezyjsku gambar oznacza obraz lub wizerunek. Z doświadczeń Syaifula można się wiele nauczyć. I choć posty są napisane w Bahasa Indonesia, to, jeśli mówimy o technologii, internetowe translatory całkiem dobrze radzą sobie z tym językiem, więc zachęcamy do śledzenia pomysłów Syaifula!

efi logo
photo-workshop

Warsztat jest inicjatywą realizowaną i finansowaną w ramach projektu Międzykulturowy Inkubator Organizacji Migranckich​, którego Syaiful Bahri jest członkiem.

Partnerem spotkania jest:

Leave a Comment