Wielokulturowe warsztaty teatralne

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”11062″ img_size=”large” alignment=”center”][vc_column_text]Zapraszamy do wzięcia udziału w wielokulturowych warsztatach teatralnych otwartych dla migrantów, uchodźców oraz Polaków, które odbędą się w siedzibie Fundacji dla Somalii 25 lutego o godz 16:30.

W czasie trzygodzinnych zajęć posługując się językiem wyobraźni, gestu i ruchu, poruszymy tematy związane z tolerancją, innością kulturową oraz etniczną. Proste zadania teatralne będą stanowiły nie tylko element dobrej zabawy, ale pomogą także w zintegrowaniu grupy. Warsztaty są skierowane do osób chcących kreatywnie i twórczo spędzić czas wolny, doświadczenie teatralne / artystyczne nie jest warunkiem przyjęcia, liczy się przede wszystkim pozytywne nastawienie. Warto wziąć ze sobą wygodny strój.

Udział w warsztatach jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji: KLIKNIJ TUTAJ

Gdzie: biuro Fundacji dla Somalii (ul. Bracka 18/63, Warszawa)

Kiedy: 25 lutego, 16:30 – 19:30

Prowadząca warsztaty
Weronika Chinowska – absolwentka Wydziału Wiedzy o Teatrze warszawskiej Akademii Teatralnej, członek zarządu Fundacji Strefa WolnoSłowa, producentka większości spektakli teatralnych Strefy WolnoSłowej, współtwórczyni kawiarni Stół Powszechny oraz programu kulturalnego Stołu Powszechnego i trzech edycji Ogrodu Powszechnego, prowadząca warsztaty teatralne z różnymi grupami wiekowymi, specjalistka ds. promocji i kontaktów z mediami.

 

Wyłączna odpowiedzialność za wyrażone opinie spoczywa na autorze i Komisja Europejska oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nie ponoszą odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]