Zaproszenie na rozmowę: Podróż przez życie

[vc_row][vc_column][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2020/02/Obszar-roboczy-1pasek_pol_eng.jpg” crop=”false”][vc_column_text]Podróż przez życie z reguły składa się z dużej liczby zakrętów, niektóre z nich są delikatne, inne bardziej gwałtowne, jedne widać z daleka, inne są nagłe i niespodziewane. Drogi życiowe osób będących w rodzinie Fundacji dla Somalii należą często do tych bardziej zawiłych i pełnych wyzwań. Jednak wszystkie te historie mają jeden bardzo ważny wspólny mianownik – jest to pomaganie innym. Jest coś wyjątkowego w dawaniu siebie innym. Chociaż sama droga przez życie staje się często mniej przewidywalna, to pomaganie innym daje jakiś wewnętrzny spokój, który pozwala na większą stabilność w radzeniu sobie z wyzwaniami codzienności.

Podczas naszego spotkania będziemy mieli możliwość wysłuchania osobistych historii pracowników i członków rodziny Fundacji dla Somalii, którzy opowiedzą o swojej dotychczasowej drodze życiowej, jak trafili do Fundacji dla Somalii, oraz w jaki sposób pomaganie innym zmieniło ich życie.

KIEDY? 12.02.2020, godz. 17:30
GDZIE? Menora, pl. Grzybowski 2
WSTĘP WOLNY!

Facebook: https://www.facebook.com/events/185233696180965/

Podczas wydarzenia będzie możliwość porozmawiania z Elmim Abdim, prezesem Fundacji dla Somalii, który 10 lutego został nagrodzony za swoją działalność tytułem “Społecznika Roku 2019” przez tygodnik Newsweek![/vc_column_text][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2018/08/stopka-aktualna_05.09.2018.png” crop=”false”][/vc_column][/vc_row]