INTERNATIONAL CAREER DAY

17 kwietnia, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie
fds-icd-banner

O WYDARZENIU

J

17 kwietnia w Warszawie odbędzie się International Career Day 2015. Organizatorami wydarzenia są International Students Club Collegium Civitas, Fundacja dla Somalii oraz American Chamber of Commerce. Podobnie jak w ubiegłym roku w ICD wezmą udział międzynarodowe koncerny. Ich przedstawiciele spośród studentów będą łowić prawdziwe talenty.​

Warsztaty odbywają się w języku angielskim.

International Career Day 2015

P

oprzednia edycja ICD okazała się wielkim sukcesem. Tak jak w ubiegłym roku, zespół Fundacji dla Somalii przygotowuje dla uczestników imprezy pokój doradczy, w którym nasi konsultanci będą udzielać pomocy w przygotowaniu cv czy listu motywacyjnego. Znajdziecie tu także wszelkie informacje o realizowanych przez nas projektach, w tym o stażach, kursach zawodowych i nauce języka polskiego jako obcego.

legalna-praca-polska-imigranci

Proponujemy udział w trzech warsztatach:

porady-prawne-imigrancia

1. PRACA I PRAWO

GODZINY: 12.00 – 13.30

Jesteś studentem zagranicznym i nie wiesz, czy możesz podjąć legalną pracę w Polsce? A może pracodawca chce, byś założył własną działalność gospodarczą? Dowiedz się, wszystkiego o zasadach panujących na rynku pracy, by nie wpakować się w tarapaty. W trakcie spotkania zyskasz także wiedzę na temat różnych rodzajów umów i przywilejów pracowniczych. Zarejestruj się już dziś na warsztaty z prawa pracy.

Prowadzenie: r.pr. Agata Glinka-Szczepańska

2. Przygotuj się na sukces i osiągnij go!

GODZINY: 14.00 – 15.30

Odkryj swój potencjał! W czasie tego warsztatu pokażemy Ci, jak otworzyć swój umysł i odkryć jego głęboko ukryte możliwości, z których nie zdajesz sobie sprawy! Nie bój się sukcesu. Nauczymy się budować pozytywny i afirmatywny stosunek do życia. Pomożemy Ci wyznaczyć wyraźne cele, a także odnaleźć wewnętrzny spokój i pasję. Z nami osiągniesz sukces. Zarejestruj się na warsztat już dziś. Zapraszamy!

Prowadzący: Rashedur Rahman

ENTERPRISING-MIGRANT
doradcy-zawodowi

3. Zanim wejdziesz w paszczę lwa, czyli jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej.

GODZINY: 15.45 – 17.00

Podczas spotkania dowiesz się, jak skutecznie przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej. Doświadczony trener podpowie, jak odpowiadać na pytania rekrutacyjne, by przypodobać się rekruterom. Najważniejszą częścią spotkania będą jednak symulacje realnych rozmów rekrutacyjnych oraz uzyskanie informacji zwrotnej na temat swoich umiejętności. Po zakończonym warsztacie będziesz posiadał niezbędne kompetencje potrzebne w trakcje rozmowy o pracę.

Prowadzący: Łukasz Olszta

DODATKOWO

GODZINY: 13.00 – 16.00

Uczestnicy International Career Day 2015 będą mogli wziąć udział w sesji fotograficznej i zrobić sobie zdjęcie do CV. Chętni staną przed obiektywem Oleny Herasym, przyjaciółki Fundacji dla Somalii.

Olena pochodzi z Ukrainy. Fotografią zawodowo zajmuje się od 2011 roku. Zdjęcia Oleny możecie podziwiać na stronie Olena Herasym Photo.

icd-photography

Chcesz wziąć udział w naszych warsztatach? Zarejestruj się!

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Na warsztaty organizowane przez Fundację dla Somalii obowiązują zapisy. Nie czekaj, liczy się kolejność zgłoszeń!

* Pole wymagane / Required field
Zgoda na newsletter / I want to receive newsletter
Chcę zapisać się na: / I want to register for:

Uwaga!

Samo zgłoszenie nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na warsztaty. Zaproszenie otrzymasz od nas telefonicznie lub/i mailowo.