Jesteś cudzoziemcem i szukasz pracy na Mazowszu? Masz problem z napisaniem CV po polsku albo chcesz założyć własną działalność gospodarczą i nie wiesz jak się za to zabrać? A może nie wiesz na jakim stanowisku się sprawdzisz, bo nie znasz swoich atutów lub nie znasz metod szukania pracy w Polsce? Przyjdź na bezpłatną poradę do Fundacji dla Somalii.

Polscy przedsiębiorcy coraz chętniej przyjmują do pracy cudzoziemców, którzy zdecydowali się na zamieszkanie właśnie tutaj. Poszukują fachowców różnych dziedzin, a szczególnie cenią osoby, które dodatkowo posługują się różnymi językami – czyli właśnie Ciebie.

Jeśli masz w sobie potrzebę znalezienia pracy, nie podoba Ci się dotychczasowa lub jesteś studentką/studentem i zastanawiasz się co zrobić ze sobą po studiach – zapraszamy Cię do siedziby Fundacji, gdzie wspólnie wykwalifikowani konsultanci zastanowią się z Tobą, jak wykorzystać Twoje wyjątkowe doświadczenie na mazowieckim rynku pracy.

Jako Fundacja wychodzimy naprzeciwko pracodawcom, którzy chcą zatrudniać obcokrajowców, a także pracownikom, którzy są gotowi podjąć się pracy. Świadczymy także porady dla osób, które dopiero myślą o tym, aby rozpocząć działania umożliwiające im start na polskim rynku pracy albo mają problemy z jej podjęciem. Wspieramy przedsiębiorczość pomagając w załatwieniu formalności związanych z założeniem własnej działalności gospodarczej.

Kiedy jesteśmy dla Ciebie dostępni?

Poniedziałek, godz. 16 :30 – 20:00 (j. polski, j. angielski)
Wtorek, godz. 13:00 – 20:00 (j. polski, j. angielski)
Środa, godz. 15:00 – 18:00 (j. polski, j. angielski)
Czwartek, godz. 17:00 – 20:00 (j. polski, j. angielski)

Jak umówić się na spotkanie?

Jeżeli chcesz pracować, zarabiać i być niezależny/niezależna – umów się na spotkanie z naszym doradcą!
Aby to zrobić, należy zadzwonić do Fundacji pod nr tel.: +48 22 658 04 87, skontaktować się z nami mailowo lub przyjść do siedziby Fundacji (ul. Bracka 18/63, Warszawa).

KONTAKT:
doradca.anna@fds.org.pl
magda@fds.org.pl
doradca.ania@fds.org.pl

Wyłączna odpowiedzialność za wyrażone opinie spoczywa na autorze i Komisja Europejska oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nie ponoszą odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.