Wracamy do pracy w biurze!

Stopniowo wracamy do pracy w biurze! Od 25 maja tymczasowe godziny otwarcia (poniedziałek – czwartek) to 10:00 – 18:00. Na spotkania z doradcami obowiązują zapisy telefoniczne: 22 658 04 87, 532 491 643, 519 543 919 albo 728 663 260. Aby uniknąć trudności, prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty! Spotkania osobiste powinny odbywać się tylko w najpilniejszych sprawach! We wszelkich innych kwestiach na bieżąco udzielamy odpowiedzi przez Messengera oraz adres e-mail: biuro@fds.org.pl.

Wracamy do pracy w biurze, ale zapisy do konkretnych doradców wciąż obowiązują. Aby spotkać się z naszym psychologiem, prawnikiem lub doradcą zawodowym, należy umówić wizytę przez telefon lub mailowo. Poniżej znajduje się lista kontaktów. Prosimy o cierpliwość, jeśli dany numer nie odpowiada albo o napisanie maila! Nie zawsze jesteśmy w stanie odebrać telefon, zwłaszcza poza godzinami pracy.

Zasady bezpieczeństwa:

Nasze biuro każdego dnia jest dezynfekowane. Przed wejściem obowiązywać będzie dezynfekcja rąk, obowiązkowe są także maseczki ochronne w trakcie przebywania w biurze. Korytarz stanowić będzie wydzieloną strefę czekania, należy zachować od siebie minimum 2 metry socjalnej odległości. Jeżeli to nie jest możliwe, zaleca się, aby osoba czekała w kolejce na klatce schodowej. Łazienka, kuchnia oraz pokoje administracyjne będą wyłączone z użytku wspólnego. Beneficjenci nie mogą także korzystać z fundacyjnych komputerów, drukarek oraz kanapy w dużej sali.

Bardzo się cieszymy, że niedługo znów będziemy mogli się zobaczyć z Wami na żywo. Pamiętajmy jednak, że ryzyko zachorowania na COVID-19 wciąż istnieje, dlatego przede wszystkim dbajmy o swoje bezpieczeństwo!