ABC Przedsiębiorczości

[vc_row][vc_column][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2018/10/Obszar-roboczy-1-kopia-3.png” image_width=”1200″ image_height=”680″ crop=”false” align=”center”][vc_column_text]

DOSTARCZYMY NIEZBĘDNYCH NARZĘDZI, BY POMÓC ZAMIENIĆ TWÓJ POMYSŁ W BIZNES!

W ramach projektu Fundacja organizuje cykle szkoleń z planowania, zakładania oraz prowadzenia swojej firmy w Polsce – pierwszy cykl po polsku został zrealizowany w okresie listopad 2018 – kwiecień 2019, drugi cykl po polsku rozpoczął się w listopadzie 2019 –i skończy w kwietniu 2020. Pozostałe trzy cykle – dwa po polsku i jeden po angielsku odbędą się od maja 2020 do grudnia 2020. W każdym cyklu szkoleniowym weźmie udział około 20 osób.

Celem programu “ABC Przedsiębiorczości” jest wsparcie cudzoziemców w zakładaniu i prowadzeniu firmy w Polsce poprzez następujące działania:

  1. Indywidualne doradztwo z zakresu planowania i zakładania działalności gospodarczej. Jeśli chciałbyś/chciałabyś się umówić na indywidualne spotkanie z doradcą biznesowym to zadzwoń do Fundacji lub napisz mail pod adres: nina@fds.org.pl.
  2. 168-godzinne i 112-godzinne szkolenia realizowane w weekendy na przestrzeni kilku miesięcy w 7 obszarach tematycznych oraz poszkoleniowe indywidualne wsparcie specjalistów dla uczestników szkoleń.
    1. Szkolenie online w wymiarze 112 godzin w języku angielskim odbędzie się w okresie początek maja – koniec lipca 2020. REKRUTACJA TRWA do 27 kwietnia 2020.
    2. Szkolenie online w wymiarze 112 godzin w języku polskim odbędzie się w okresie początek czerwca – koniec lipca 2020. REKRUTACJA TRWA do 10 maja 2020.
    3. Szkolenie w języku polskim – planujemy stacjonarne, ale jeśli sytuacja epidemiologiczna na to nie pozwoli, to będzie również online – odbędzie się w okresie październik – grudzień 2020. Rekrutacja zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

UWAGA! Uczestnicy chcący wziąć udział w szkoleniach proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (po polsku lub po angielsku) ORAZ umówienie się na spotkanie wstępne z doradcą (mail: nina@fds.org.pl)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][mk_padding_divider][vc_column_text align=”center”][/vc_column_text][vc_column_text disable_pattern=”false”]Wyłączna odpowiedzialność za wyrażone opinie spoczywa na autorze i Komisja Europejska oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nie ponoszą odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]