Szkolenie z rozwoju kompetencji

[vc_row][vc_column][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2019/06/Obszar-roboczy-1podłużny_PL.png” crop=”false”][vc_column_text]Fundacja dla Somalii serdecznie zaprasza specjalistów pracujących w obszarze różnorodności i migracji na 3-dniowe Szkolenie z Rozwoju Kompetencji, których celem jest dostarczenie praktycznych umiejętności służących zrozumieniu zagadnień związanych z zarządzaniem różnorodnością w pracy z osobami z różnych środowisk społecznych, kulturowych oraz wieloetnicznych.

REJESTRACJA: TUTAJ

Główną grupę docelową szkolenia stanowią specjaliści zajmujący się pracą z migrantami (trenerzy, pracownicy organizacji pozarządowych, personel zawodowy, organizatorzy szkoleń, edukatorzy, przedstawiciele przedsiębiorstw), którzy chcą rozwijać swoje kompetencje w zakresie edukacji międzykulturowej i zarządzania różnorodnością w celu zapewnienia lepszego wsparcia dla migrantów. Wspomniana grupa docelowa odgrywa kluczową rolę w projekcie. Ponadto – również migranci poprzez udział w programie będą mieli możliwość rozwijania niezbędnych kompetencji sprzyjających lepszej integracji ze społecznością i efektywnym uczestniczeniu w życiu zawodowym.

Szkolenie odbywa się w ramach projektu COMPe4Mi: Narzędzia dla profesjonalistów do oceny i rozwoju kompetencji migrantów.

3-dniowe szkolenie dotyczy czterech obszarów tematycznych i zostanie zwieńczone lokalną minikonferencją:

Temat 1: Kompetencje kulturowe i wielokulturowość

Temat 2: Praktyczne przykłady analizy sytuacji międzykulturowych oraz konfliktów i ich rozwiązań

Temat 3: Doświadczenia, podejścia, narzędzia i praktyki służące integracji w ramach pracy z obywatelami państw trzecich

Temat 4: Zarządzanie różnorodnością i mediacja kulturowa

PLAN SZKOLENIA:

Dzień 1: WARSZTAT ROZWOJU KOMPETENCJI

Data: 11 lipca 2019

Godzina: 17:00

Dzień 2: WARSZTAT NA TEMAT PLATFORMY COMPe4Mi

Data: 12 lipca 2019

Godzina: 17:00

Dzień 3: LOKALNA MINIKONFERENCJA

Data: 13 lipca 2019

Godzina: 11:00-13:00

Miejsce: Centrum Wielokulturowe, ul. Jagiellońska 54 w Warszawie (przy pl. Hallera)

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt mailowy:

Omoye Akhagba: omoyeakhagba@fds.org.pl

Patrycja Kozieł: patrycjakoziel.edu@gmail.com

Adres: Fundacja dla Somalii, ul. Bracka 18/63, 2. piętro, Warszawa, tel. +48 22 658 04 87, www.fds.org.pl[/vc_column_text][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2019/06/Stopka.png” crop=”false”][/vc_column][/vc_row]