ABC Przedsiębiorczości: poznajcie Rashedura!

[vc_row][vc_column width=”1/1″][mk_padding_divider size=”40″][mk_dropcaps style=”fancy-style” size=”14″ padding=”10″]R[/mk_dropcaps][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]ashedura Rahmana poznaliśmy przy okazji szkoleń ABC Przedsiębiorczości. Rashedur ze swoją energią i świetnymi pomysłami szybko zadomowił się w Fundacji i stał się częścią zespołu! Już 17 kwietnia będzie reprezentował Fundację dla Somalii podczas International Career Day. [/vc_column_text][mk_padding_divider size=”40″][mk_fancy_title tag_name=”h2″ style=”true” color=”#00afec” size=”24″ font_weight=”inherit” font_style=”inhert” txt_transform=”uppercase” letter_spacing=”0″ margin_top=”0″ margin_bottom=”18″ font_family=”none” align=”left”]Nowa gwiazda coachingu[/mk_fancy_title][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]Rashedur to jeden z najszybciej zdobywających popularność osobistych coachów rozwoju w naszym obszarze ekonomicznym. Przez ostatnich 14 lat swojej kariery zawodowej i staranie opracowywanej strategii samorozwoju próbuje wzbudzać entuzjazm, motywację i energię zarówno wśród młodych, jak i pracowników sektora biznesu oraz profesjonalistów. Doświadczenie zawodowe i edukacyjne Rashedura przekłada się treningi, które prowadzi – mające inspirować do poprawiania jakości życia. Świetnie radzi sobie z publicznością. Co więcej, jest zmotywowany do tego, by dzielić się swoją wiedzą i pomagać innym, by przyjęli przemyślany sposób życia. [/vc_column_text][mk_padding_divider size=”40″][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2015/03/4-page-002.jpg” image_width=”800″ image_height=”350″ crop=”false” svg=”false” lightbox=”false” frame_style=”simple” target=”_self” caption_location=”inside-image” align=”center” margin_bottom=”10″][mk_padding_divider size=”40″][mk_fancy_title tag_name=”h2″ style=”true” color=”#00afec” size=”24″ font_weight=”inherit” font_style=”inhert” txt_transform=”uppercase” letter_spacing=”0″ margin_top=”0″ margin_bottom=”18″ font_family=”none” align=”left”]Czym zajmuje się Rashedur?[/mk_fancy_title][mk_custom_list icon_color=”#00afec” margin_bottom=”30″ align=”none”]

  • Rashedur ukończyć międzynarodowy biznes na Uniwersytecie w Nottingam w Wielkiej Brytanii. Jego kariera rozpoczęła się na międzynarodowym rynku UE w sektorze rozwoju i obsługi produktów.
  • Jest organizatorem i autorem programu Excellence Mind oraz jego platformy. Program ten bada możliwości ludzkiego umysłu i jego rozwoju w coachingu.
  • Rashedur jest coachem certyfikowanym przez International Coaching Federation (ICF) w USA.
  • Obecnie rozwija swoją karierę zawodową we współpracy z firmami odzieżowymi zrzeszonymi pod szyldem RealEx, która oferuje swoje usługi w Polsce i całej Unii Europejskiej, tworząc takie marki jak Big Star, Reserved, Cropp Fashion i inne.

[/mk_custom_list][mk_padding_divider size=”40″][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2015/03/Przedsiebiorczy_Imigrant.jpg” image_width=”800″ image_height=”350″ crop=”false” svg=”false” lightbox=”false” frame_style=”simple” target=”_self” caption_location=”inside-image” align=”left” margin_bottom=”10″][mk_padding_divider size=”40″][/vc_column][/vc_row]