ABC Przedsiębiorczości: poznajcie Rashedura!

R

ashedura Rahmana poznaliśmy przy okazji szkoleń ABC Przedsiębiorczości. Rashedur ze swoją energią i świetnymi pomysłami szybko zadomowił się w Fundacji i stał się częścią zespołu! Już 17 kwietnia będzie reprezentował Fundację dla Somalii podczas International Career Day.

Nowa gwiazda coachingu

Rashedur to jeden z najszybciej zdobywających popularność osobistych coachów rozwoju w naszym obszarze ekonomicznym. Przez ostatnich 14 lat swojej kariery zawodowej i staranie opracowywanej strategii samorozwoju próbuje wzbudzać entuzjazm, motywację i energię zarówno wśród młodych, jak i pracowników sektora biznesu oraz profesjonalistów. Doświadczenie zawodowe i edukacyjne Rashedura przekłada się treningi, które prowadzi – mające inspirować do poprawiania jakości życia. Świetnie radzi sobie z publicznością. Co więcej, jest zmotywowany do tego, by dzielić się swoją wiedzą i pomagać innym, by przyjęli przemyślany sposób życia.

Czym zajmuje się Rashedur?

  • Rashedur ukończyć międzynarodowy biznes na Uniwersytecie w Nottingam w Wielkiej Brytanii. Jego kariera rozpoczęła się na międzynarodowym rynku UE w sektorze rozwoju i obsługi produktów.
  • Jest organizatorem i autorem programu Excellence Mind oraz jego platformy. Program ten bada możliwości ludzkiego umysłu i jego rozwoju w coachingu.
  • Rashedur jest coachem certyfikowanym przez International Coaching Federation (ICF) w USA.
  • Obecnie rozwija swoją karierę zawodową we współpracy z firmami odzieżowymi zrzeszonymi pod szyldem RealEx, która oferuje swoje usługi w Polsce i całej Unii Europejskiej, tworząc takie marki jak Big Star, Reserved, Cropp Fashion i inne.

Leave a Comment