Afrobeats dla pań!

[vc_row][vc_column width=”1/1″][mk_padding_divider size=”40″][mk_dropcaps style=”fancy-style” size=”14″ padding=”10″]J[/mk_dropcaps][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]uż w najbliższy czwartek, 13 sierpnia, zapraszamy na warsztaty tańca afrykańskiego. Warsztat poprowadzi doświadczona trenerka african dance, Anna Zakrzewska.

Anna Zakrzewska zajmuje się tańcem afrykańskim od wielu lat. Jest założycielką Fundacji African Roots. Celem jest organizacji jest szerzenie wiedzy na temat muzyki i tańca z Czarnego Lądu.

– Afro dance to taniec o wielu odmianach i stylach, mający bogatą i globalną historię. W zależności od położenia geograficznego i czasu, taniec afrykański przybierał i przebiera zróżnicowane formy. Afro dance nadał początek wielu innym odmianom tańca. Rytmy wygrywane na bębnach dały początek wielu odmianom muzycznym na całym świecie – podkreśla trenerka.

Początek o godz. 19.00 w siedzibie Fundacji dla Somalii przy ul. Brackiej 18 (domofon 63). Na zajęciach będziemy uczyć się tańca w stylu afrobeats.

– Ten gatunek muzyczny łączy perkusyjne tradycje Nigerii i Ghany z innymi gatunkami jak jazz czy funk – mówi Anna Zakrzrewska.

Warsztaty są bezpłatne. Do wspólnej nauki afrykańskiego tańca zapraszamy wszystkie zainteresowanie panie, zarówno Polski, jak i cudzoziemki. Do zobaczenia!

[/vc_column_text][mk_padding_divider size=”40″][/vc_column][/vc_row]