Dodatkowa Rejestracja na bezpłatne kursy polskiego w FdS! DEADLINE: 24.09.2016!

R

ozpoczynamy nabór na kursy języka polskiego dla obcokrajowców w Fundacji dla Somalii. Nowe grupy, wykwalifikowani lektorzy i grafik dopasowany do potrzeb osób pracujących. Zapraszamy!

Jesteś cudzoziemcem i mieszkasz w Warszawie? Chcesz szybko i sprawnie nauczyć się mówić po polsku? Z nami zdobędziesz konkretne umiejętności językowe. Zatrudniamy lektorów z pasją a nie takich, którzy dyktują kolejne ćwiczenia zza podręcznika. Nasze biuro znajduje się w centrum miasta, więc unikniesz kłopotów z dojazdem na zajęcia. Ponadto, za naukę w Fundacji dla Somalii nie ponosisz żadnych opłat, bo kursy finansowane są z funduszy Unii Europejskiej.

ZAPISZ SIĘ NA KURS POLSKIEGO W FDS

Rekrutacja składa się z dwóch części.

Krok 1

Na stronie internetowej Fundacji dla Somalii znajdziesz aktywny formularz rekrutacyjny na kursy języka polskiego. Na jego uzupełnienie i wysłanie drogą elektroniczną masz czas do wtorku, 24 września.

Krok 2

Drugi etap rekrutacji to rozmowa z koordynatorem języka polskiego, który zakwalifikuje chętnych do odpowiedniej grupy zaawansowania. Koordynator będzie na Ciebie czekał od 16 do 25 sierpnia 2016 w biurze Fundacji przy ul. Brackiej 18/63. Uwaga! Koordynator zweryfikuje również podane w formularzu dane osobowe. Prosimy zabrać ze sobą dokument potwierdzający tożsamość – paszport z wizą lub kartę pobytu.

Dyżury koordynatora języka polskiego:

Showing 3 comments
 • Diana
  Odpowiedz

  Chcę nauczyć się języka polskiego

 • Elvira
  Odpowiedz

  Maybe I misunderstood the process of writing to a Polish language course. I’ve been waiting for your call, but apparently I had to come myself to you. I hope I did not lose the opportunity to enroll in the course. Sincerely.

 • Irina
  Odpowiedz

  Dzień dobry!

  Powiedz mi kiedy zacząć kolejny zestaw w kursach języka polskiego?
  Z góry dzięki za odpowiedź.

Leave a Comment