International Career Days 2016

F

undacja dla Somalii wraz z Colegium Civitas wspólnymi siłami zorganizowały dla Was International Career Days 2016, spotkaliśmy się 18 marca w Warszawie. Podobnie jak w ubiegłym roku w ICD wzięły udział międzynarodowe koncerny. Ich przedstawiciele spośród studentów łowiły prawdziwe talenty.

Edycja ta okazała się wielkim sukcesem! Podobnie jak w ubiegłym roku, zespół Fundacji dla Somalii przygotował dla uczestników imprezy pokój doradczy, w którym nasi konsultanci udzielali pomocy w przygotowaniu CV oraz listu motywacyjnego. Udzielaliśmy informacji o realizowanych przez nas projektach, w tym o stażach, kursach zawodowych i nauce języka polskiego jako obcego.

Uczestnicy mieli także okazję zasięgnąć porad prawnych u naszego wspaniałego prawnika. Chętni mieli okazję stanąć przed obiektywem Oleny Herasym, przyjaciółki Fundacji dla Somalii i otrzymali  zdjęcia, które mogą wykorzystać do swojego CV.

Olena Herasym – Ukrainka, od maja 2014 mieszka w Warszawie, zajmuje się fotografią rodzinną i reportażową. Była przewodnikiem po Lwowie w 2012-2013, teraz znacznie rzadziej do tego wraca. W Warszawie planuje zostać na jakiś czas i dlatego odkrywa ją dla siebie, gdy tylko może. Chciałaby poczuć się tu jak w swoim mieście. Kilkakrotnie pracowała jako tłumacz dla grup z Ukrainy, w tym grup niewidomych i słabowidzących.

https://www.facebook.com/olena.herasym.photo
http://olenaherasym.com/

Dziękujemy Wam za udział i do zobaczenia w przyszłym roku!!!

GALERIA

Leave a Comment