Kuchnie Świata Online: Gotuj z Beso Latsabidze

[vc_row][vc_column][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2020/06/Obszar-roboczy-1FB.png” crop=”false”][vc_column_text]Kolejna odsłona cyklu warsztatów kulinarnych online przed nami! Tym razem poznamy tajniki kuchni gruzińskiej!

We wtorkowe popołudnie, 7 lipca, o godzinie 17:00 zapraszamy na wyjątkowe spotkanie online, NA ŻYWO z Beso Latsabidze, właścicielem restauracji Suliko w Podkowie Leśnej, niedaleko Warszawy. Beso opowie nam o kuchni gruzińskiej, o swoim życiu w Polsce oraz pokaże nam, czym różni się prawdziwe wino od tanich podróbek!

Klika słów o Suliko:
Suliko to po gruzińsku „duszyczka”. Naszą restaurację prowadzimy dla tych, których dusze tęsknią do piękna gruzińskiego krajobrazu, muzyki, umiłowania wolności i oczywiście wyjątkowej kuchni. Dla tych, którzy byli w Gruzji i przywieźli ze sobą tę tęsknotę oraz dla tych, którzy odkryli ją w sobie i pragną zakosztować Gruzji z daleka. A także dla tych, którzy chcą gruzińską duszę poznać. Naszym celem jest te pragnienia zarówno zaspakajać, jak i rozniecać. Wierzymy, że każdy kto był w Gruzji przywozi ze sobą jej cząstkę w duszy. Jesteśmy właśnie po to by rozbudzać te wrażenia, przypomnieć w Polsce gruzińskie smaki, pachnącej wybornymi szaszłykami, estragonem, orzechami i winogronami. Żeby i wyjątkowej atmosfery tradycyjnej gruzińskiej supry – uroczystej biesiady, stworzyć klimat, w którym panuje przyjaźń i pogoda ducha.

KIEDY: 07.07.2020, godzina 17:00
GDZIE: Tam, gdzie sięga internet! Transmisja odbędzie się na facebookowym profilu Fundacji dla Somalii

Wydarzenie odbędzie się w języku polskim! [/vc_column_text][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2018/08/stopka-aktualna_05.09.2018.png”][/vc_column][/vc_row]