BEZPŁATNE KURSY Z JĘZYKA POLSKIEGO W FUNDACJI DLA SOMALII!

Z

AKOŃCZYLIŚMY WŁAŚNIE REJESTRACJĘ NA BEZPŁATNE KURSY JĘZYKA POLSKIEGO.

 

W Fundacji dla Somalii wiele z naszych aktywności skupia się wokół kursów języka polskiego.Wierzymy, że nauka języka jest jednym z kluczowych aspektów wspomagających integrację: dzięki językowi właśnie migranci mogą komunikować się z polskim społeczeństwem, wchodzić w interakcję z mieszkańcami Polski, pracować tutaj, korzystać z oferty kulturalnej i edukacyjnej kraju – to wszystko jest niezwykle dla nich ważne, by nie czuli się wyobcowani!

NASI LEKTORZY

Jesteśmy dumni z kadry naszych lektorów, którzy już od kilku lat uczą obcokrajowców języka polskiego. W naszym zespole młodzi i pełni pomysłów nauczyciele uczą się jednocześnie od lektorek bardziej doświadczonych w pracy z obcjokrajowcami – staramy się łączyć nowe pomysły studentów i doświadczenie wykwalifikowanych lektorów.

Przede wszystkim jednak, to lektorzy uczą się od naszych słuchaczy: jak pokazać język, którego używamy na co dzień? jak tę codzienność widzą nasi słuchacze – z ich prywatnymi doświadczeniami i wiedzą?

Nasze kursy z języka polskiego to coś więcej niż standardowa nauka języka, wraz z naszymi studentami wychodzimy do instytucji kultury czy też organizujemy zajęcia sportowe.

KIEDY NASTĘPNE KURSY?

Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebook’u, gdzie informujemy o ewentualnych dodatkowych naborach na bezpłatne kursy z języka polskiego.

KOLEJNA DUŻA REJESTRACJA JUŻ WE WRZEŚNIU!

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące kursów języka polskiego prosimy o kontakt z koordynatorem kursów z języka polskiego dr Jolantą Skrzydło:

1) E-mail: jolanta@fds.org.pl

2) Telefon: 22 658 04 87

3) Osobiście: ul. Bracka 18 lok. 63

MATERIAŁY DO NAUKI JĘZYKA POLSKIEGO NA POZIOMIE PODSTAWOWYM

Osoby, którym nie udało się dostać w tej rejestracji na nasze kursy, a także tym które chcą dodatkowo ćwiczyć nabywaną na zajęciach wiedzę, polecamy skorzystanie z naszej Platformy do nauki języka polskiego, w której znajdziecie wiele przydatnych ćwiczeń i materiałów!

Kurs języka polskiego w FDS

DYŻUR KOORDYNATORA KURSÓW JĘZYKA POLSKIEGO

  • Poniedziałek: 11:00-15:00

 

Leave a Comment