MIVA: pierwszy mecz piłkarski!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

MIVA: pierwszy mecz piłkarski!

AKTUALIZACJA (6 lipca, 2019)

Fundacja dla Somalii we współpracy z Etnoligą zorganizowała pierwszy mecz piłkarski jako element międzykulturowych aktywności mających na celu integrację migrantów poprzez działania wolontariackie w ramach projektu MIVA. Głównym celem spotkania było:

– Edukacja i promocja pozytywnych wartości związanych ze sportem, np. gra zespołowa, poświęcenie, gra fair.

Opiekunem tego meczu był Krzysztof Jarymowicz, ekspert sportów międzykulturowych.

Facebook: https://www.facebook.com/events/425336474718484/[/vc_column_text][mk_image_slideshow images=”11834,11835″][vc_column_text]Fundacja dla Somalii, we współpracy z Etnoligą organizuje pierwsze spotkanie piłkarskie w ramach programu MIVA.

Data: 06.07.2019, godz. 12:00 – 19:00

Miejsce: Orlik przy Bażantarii, Przy Bażantarni 3, 02-793 Warszawa

Celem turnieju jest promocja pozytywnych wartości kojarzonych ze sportem: gra zespołowa, zaangażowanie i fair-play. Będzie to także okazja do międzykulturowej integracji i budowania społeczności poprzez wspólnotę interesów i tożsamości oraz wzajemne porozumienie ponad podziałami.

Zapewniamy sędziego, pierwszą pomoc medyczną, wodę i puchar dla zwycięzców. Planujemy dwie grupy po 4-5 drużyn, półfinały i finał. Przysyłajcie nam zgłoszenia na maila albo poprzez Facebooka. Zasady jak zwykle na orliku: składy 7-osobowe, w tym minimum dwie kobiety na boisku. Poza tym obowiązuje fair play i dobra zabawa. Dziękujemy Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy za udostępnienie boiska.[/vc_column_text][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2019/06/Stopka.png” crop=”false”][/vc_column][/vc_row]