Staże FdS: poznajcie Viktorię!

[vc_row][vc_column width=”1/1″][mk_padding_divider size=”40″][mk_dropcaps style=”fancy-style” size=”14″ padding=”10″]O[/mk_dropcaps][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]to Viktoria Kondratiuk, jedna z naszych stażystek z Lublina. Viktoria jest psycholożką i pracuje z dziećmi z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

Viktoria Kondratiuk pochodzi z Ukrainy. W Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży pracuje od stycznia tego roku. Viktoria zdobywa cenne doświadczenie zawodowe pracując z maluchami, które potrzebują psychologicznego wsparcia. Na zdjęciu znajdziecie ja podczas balu karnawałowego dla dzieci – stoi po prawej w czarnym kapeluszu!

Viktoria, jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!

[/vc_column_text][mk_padding_divider size=”40″][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2015/03/BON_na_Kariere.jpg” image_width=”800″ image_height=”350″ crop=”false” svg=”false” lightbox=”false” frame_style=”simple” target=”_self” caption_location=”inside-image” align=”left” margin_bottom=”10″][mk_padding_divider size=”40″][/vc_column][/vc_row]