Zapytanie ofertowe: Prowadzenie szkoleń oraz konsultacji poszkoleniowych ABC Przedsiębiorczości

[vc_row][vc_column][mk_padding_divider][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2018/09/abcObszar-roboczy-1.png” crop=”false”][vc_column_text]

Zapraszamy do złożenia oferty na prowadzenie szkoleń oraz konsultacji poszkoleniowych “ABC Przedsiębiorczości” dotyczących zakładania i prowadzenia firmy w Polsce. Na zgłoszenia czekamy do 5 października 2018.

[/vc_column_text][mk_fancy_title style=”true” color=”#00afec” size=”26″ txt_transform=”uppercase” font_family=”none”]Zakres i obowiązki prowadzącego szkolenia:[/mk_fancy_title][vc_column_text]

  • Identyfikacja i analiza potrzeb uczestników szkolenia w formie formularza online lub w innej formie, do uzgodnienia z Fundacją. Przygotowanie raportu z badania potrzeb.
  • Przygotowanie całościowego planu szkolenia w wymiarze godzinowym wskazanym w powyższym wykazie szkoleń.
  • Przygotowanie materiałów szkoleniowych w języku angielskim w formie (1) prezentacji multimedialnej (w zależności od metodologii prowadzenia konkretnego szkolenia) – obowiązkowe, (2) dodatkowych materiałów dla uczestników do wydruku w formie podręcznika poszkoleniowego – obowiązkowe, (3) innych materiałów na ćwiczenia praktyczne i do samodzielnej pracy – dodatkowe.
  • Przeprowadzenie szkolenia stacjonarnego w języku angielskim dla grupy 20 uczestników, w sobotę lub niedzielę, w wymiarze 8 godzin szkoleniowych dziennie.
  • Przygotowanie 2 artykułów w języku polskim i angielskim do publikacji na stronie Fundacji w formie publicystycznej z tematyki objętej blokiem szkoleniowym.
  • Przeniesienie praw autorskich na Fundację do korzystania z przygotowanych materiałów szkoleniowych i produktów współpracy celem wykorzystywania w ramach realizowanego projektu i jego poszczególnych działań (stosowne klauzule będą zawarte w umowie).
  • Prowadzenie indywidualnych konsultacji poszkoleniowych dla uczestników szkoleń w zakresie tematycznym przeprowadzonych szkoleń, zgodnie z zapotrzebowaniem uczestników.

[/vc_column_text][mk_fancy_title style=”true” color=”#00afec” size=”26″ txt_transform=”uppercase” font_family=”none”]Więcej szczegółów:[/mk_fancy_title][vc_column_text]Ofertę można złożyć na prowadzenie całego cyklu szkoleń lub na poszczególne bloki tematyczne zgodnie z kwalifikacjami osoby lub firmy.

Pełny zakres oczekiwań można znaleźć klikając tutaj.

[/vc_column_text][mk_fancy_title style=”true” color=”#00afec” size=”26″ txt_transform=”uppercase” font_family=”none”]Termin i sposób składania ofert:[/mk_fancy_title][vc_column_text]

[/vc_column_text][mk_fancy_title style=”true” color=”#00afec” size=”26″ txt_transform=”uppercase” font_family=”none”]Do pobrania[/mk_fancy_title][vc_column_text]

1)       Szczegóły dotyczące oferty oraz postępowania wyboru znajdują się tutaj.

2)      Formularz z]głoszeniowy znajduje się tutaj

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][mk_padding_divider][mk_image src=”https://fds.org.pl/wp-content/uploads/2018/08/stopka-aktualna_05.09.2018.png” crop=”false” link=”https://goo.gl/forms/Ca39q9Viij1MlHr73″ align=”center”][vc_column_text]Wyłączna odpowiedzialność za wyrażone opinie spoczywa na autorze i Komisja Europejska oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nie ponoszą odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]